صفحه اصلي   | تماس با ما   | پذيرش مقاله

 

    مشاور وزير علوم: رشد قابل توجه پروژه‌هاي عمراني در دانشگاه زابل بي‌نظير است اخبار آموزش عالي
دوشنبه 29/1/1390

مشاور وزير علوم، تحقيقات و فناوري در زمينه روند اجرايي مصوبات دور نخست و دوم سفرهاي استاني در مراكز آموزش عالي استان سيستان و بلوچستان گفت: با همت و تلاش مسئولان، تأثيرگذاري در حوزه آموزش عالي در سطح استان انجام شده كه اين امر موجب تحول بسيار عظيم در منطقه شده است.


به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دکتر اصغر زارعي در حاشيه بازديد از پروژه‌هاي دانشگاه زابل با بيان اينکه، جذب اعضاي هيئت علمي از طريق مركز جذب در حال انجام است ، اظهار داشت:
دانشگاه زابل در سال گذشته نزديك به 40 نفر جذب هيات علمي داشته و امسال هم اميد مي‌رود اين امر استمرار داشته باشد.


دکتر زارعي با اشاره به وضعيت مراكز آموزش عالي در سيستان و بلوچستان تصريح كرد: در ادامه سفرهاي استاني هيئت دولت در دور سوم به سيستان و بلوچستان آمديم كه شاهد رشد و توسعه و پيشرفت‌هاي خوبي در مراكز آموزش عالي اين استان بوديم.


وي با بيان اينكه توسعه دانشگاه‌ها طي چند سال گذشته بسيار محسوس است، افزود: علاوه بر رشد و توسعه دانشگاه‌ ايرانشهر ، رشد قابل توجه پروژه‌هاي عمراني در دانشگاه زابل نيز بي‌نظير است.

 

مديركل حراست وزارت علوم خاطرنشان كرد: دانشگاه زابل با احداث پروژه‌هاي مختلف و تأمين امكانات و تجهيزات بسيار خوب و فضاي سبز، روح تازه‌اي به شهر زابل بخشيده است.


 
دکتر زارعي بيان كرد: تمام پروژه‌هاي پرديس جديد دانشگاه زابل از طريق بودجه‌هاي سفرهاي استاني دولت تأمين شده است.


وي با بيان اينكه امروز جمعيت دانشجويي سيستان و بلوچستان بيش از 80 هزار نفر است، گفت: اين در حالي است كه در قبل از انقلاب اين رقم 300 نفر بيشتر نبود.

 

مشاور وزير علوم  گفت: بسياري از دانشگاه‌هاي اين استان براي اتمام پروژه‌هاي عمراني خود در يكي دو سال آينده، نيازمند بودجه مكمل هستند.

 

مديركل حراست وزارت علوم بيان كرد: يكي از اقدامات وزارت علوم، توجه به بحث تأمين كادر آموزشي و فضاي آموزشي است كه دولت در اين راستا تمام توان خود را به كار بسته است.

 

 
 

 
نام :

ايميل:
نظرات:

 
 
 
 

 


سند چشم انداز برنامه بيست ساله

قانون برنامه چهارم توسعه

برنامه پيشنهادی برای وزارت علوم، تحقيقات و فناوری

نظر شما راجع به کیفیت و جذابیت مطالب این شماره خبر نامه چیست؟



 

 

همه پيوندها

 

تمامي حقوق مادي و معنوي اين اثر متعلق به موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي مي باشد.