صفحه اصلي   | تماس با ما   | پذيرش مقاله

 

    مشاور وزيرعلوم : ستادهاي شاهد و ايثارگر در واحدهاي استاني دانشگاه جامع علمي کاربردي ايجاد مي شود اخبار آموزش عالي
چهارشنبه 24/1/1390


مشاور وزير علوم در امور ايثارگران و مديرکل اموردانشجويان شاهد و ايثارگر  اظهار داشت: ستاد مركزي شاهد و ايثارگر كه اواخر سال 1389 در دانشگاه جامع علمي كاربردي ايجاد شده ، امسال  در تمامي مراکز اين دانشگاه در سراسر کشور راه اندازي مي شود.


به گزارش روابط عمومي وزارت علوم، دکتر عليخاني در سومين دور سفر استاني هیئت دولت به كرمانشاه با حضور در اجتماع  كاركنان، اعضاي هیئت علمي و دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه هاي اين استان افزود : تاكنون 11 واحد استاني علمي كاربردي نسبت به تاسيس ستاد شاهد و ايثارگر، اعلام آمادگي كرده اند كه به محض فعال شدن اين ستاد در تمام استان هاي كشور، اولين گردهمايي آنان برپا خواهد شد.

 

مديرکل امورشاهد و ايثارگر وزارت علوم گفت :  آيين نامه تسهيلات آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر كه در سال 1385 به تصويب رسيده، در سال 1389بازنگري شده و تسهيلات بيشتري را شامل مي شود .

 

وي با بيان اينكه آيين نامه تسهيلات آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر، دانشجويان همه  مقاطع تحصيلي  را در برمي گيرد گفت: روح حاكم بر آيين نامه اصلاح شده، نخبه پروري است و اعطاي تسهيلات به گونه اي درنظر گرفته شده كه مشوق دانشجويان  براي افزايش و تقويت بنيه علمي و آموزشي خود خواهد بود.

 

دکترعليخاني ادامه داد: جزييات آيين نامه جديد تسهيلات آموزشي دانشجويان شاهد و ايثارگر و همچنين تسهيلات پيش بيني شده در قانون برنامه پنجم براي اشتغال و تبديل وضعيت شغلي و استخدام هيات علمي و كاركنان شاهد و ايثارگر دانشگاه ها به زودي بر روي پايگاه اطلاع رساني اداره كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت علوم قرار مي گيرد.


گفتني است در اين نشست که سرهنگ حسين نصير زاده مشاور وزير علوم و رئيس بسيج کارکنان وزارت علوم و دانشگاه ها نيز حضور داشت ، كاركنان، اعضاي هيات علمي و دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه هاي استان كرمانشاه ديدگاه ها و درخواست هاي خود را با مسئولان  اين وزارتخانه درميان گذاشتند. 

 

 
 

 
نام :

ايميل:
نظرات:

 
 
 
 

 


سند چشم انداز برنامه بيست ساله

قانون برنامه چهارم توسعه

برنامه پيشنهادی برای وزارت علوم، تحقيقات و فناوری

نظر شما راجع به کیفیت و جذابیت مطالب این شماره خبر نامه چیست؟ 

 

همه پيوندها

 

تمامي حقوق مادي و معنوي اين اثر متعلق به موسسه پژوهش و برنامه ريزي آموزش عالي مي باشد.